Dzień Mamy i Taty zorganizowany na Świetlicy Wsparcia Dziennego dla Dzieci i Młodzieży w Krasnymstawie

5 mDzień 23 czerwca zapisał się wyjątkowo w kalendarzu naszej Świetlicy. W tym dniu przypadło wielkie święto, a mianowicie uroczystości Dnia Mamy i Taty. Spotkanie przygotowali wszyscy wychowankowie pod opieką naszych Pań wychowawczyń. Święto było bardzo doniosłe za sprawą Rodziców, którzy pojawili się w komplecie.
Uroczystość rozpoczęliśmy od powitania gości: rodziców i dzieci.
Następnie wychowankowie świetlicy recytowali wierszyki i śpiewali piosenki tematycznie związane ze świętem. Wszystko dla swoich rodziców.

Kolejnym punktem był występ taneczny naszych wychowanków. Rodzice mogli podziwiać zdolności taneczne swoich dzieci. Podziękowań, braw i pochwał tego dnia w świetlicy nie brakowało.
Po wspaniałych występach na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Po zakończonym programie artystycznym dzieci wręczyły swoim rodzicom piękne własnoręcznie wykonane obrazy, a także zaprosiły na słodki poczęstunek oraz kiełbaskę z grilla.
Kolejnym punktem była wspólna zabawa z rodzicami- malowanie na folii, malowanie twarzy, skręcanie balonów, zabawa z tunelem i chusta animacyjną, rozbijanie piniaty wypełnionej cukierkami oraz wspólne tańce animacyjne. Atmosfera tej uroczystości była podniosła, ale i bardzo radosna. Przebiegała w niezwykle rodzinnej i miłej atmosferze.