Warsztaty ruchowe dla grupy wsparcia „Krok w przód”

1W dniu 28.12.2017r grupa wsparcia „Krok w przód” zakończyła uczestnictwo w warsztatach ruchowych. Celem warsztatów ruchowych była rehabilitacja ruchowa uczestników grupy. Warsztaty ruchowe, w ilości 10 godzin, odbywały się w sali ćwiczeń w Środowiskowym Domu Samopomocy w Krasnymstawie w terminie 28.11.2017r-28.12.2017r. Uczestniczki grupy wsparcia wzięły udział w 10 spotkaniach z rehabilitantem Panem Patrykiem Skwara. Ćwiczenia odbyły się w dniach: 28.11.2017r., 05.12.2017r., 06.12.2017r., 07.12.2017r., 12.12.2017r., 13.12.2017r., 18.12.2017r., 19.12.2017r., 27.12.2017r., 28.12.2017r. Uczestniczki warsztatów ruchowych po wspólnej rozgrzewce z rehabilitantem ćwiczyły zarówno grupowo, jak i indywidualnie na przyrządach.

Czytaj więcej...

Warsztaty Artystyczne organizowane dla wychowanków ze Świetlicy Wsparcia Dziennego dla Dzieci i Młodzieży w Krasnymstawie

4 mW dniu 18 grudnia 2017 roku nasza Świetlica zamieniła się w pracownie plastyczną, a mianowicie odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe. Celem zajęć było rozbudzenie aktywności dzieci, organizowanie warunków umożliwiających dzieciom rozwijanie zdolności i odczuwanie radości z podejmowanej aktywności umysłowej i plastycznej, kształtowanie wrażliwości i ekspresji plastycznej.
W ciagu całego dnia aktywnej pracy, w miłej, świątecznej atmosferze dzieci odkrywali swoje talenty plastyczne, a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów. Wykonywali świąteczne dekoracje i powstały ciekawe, oryginalne i niepowtarzalne ozdoby takie jak stroiki na stoły, wieńce na drzwi, bombki, lampiony z puszek i słoików, aniołki, gwiazdki, choinki z piórek i makaronu.

Czytaj więcej...

"Spotkanie Mikołajkowe" zorganizowanego przez Sekcje Pomocy Środowiskowej oraz Świetlicę Wsparcia Dziennego dla Dzieci i Młodzieży w Krasnymstawie

3 mDnia 7 grudnia 2017 roku Świetlica wspólnie z sekcją pomocy środowiskowej zorganizowała Spotkanie Mikołajkowe. W czasie oczekiwania na przyjazd Św. Mikołaja wspólnie zorganizowaliśmy zabawy i gry integracyjne. Dzieci uczestniczyły w zawodach, w zabawach z chustą, tunelem i mata animacyjną. Gdy nadszedł moment przybycia bardzo wyjątkowego Gościa, a mianowicie Św. Mikołaja z ogromnym workiem prezentów, dzieci były zachwycone, bardzo cieszyły się, klaskały i krzyczały. Św. Mikołaj po przybyciu do sali i przywitaniu się z dziećmi, usiadł na swym krześle i oznajmił dzieciom, że "przybywa z daleka i bardzo cieszy się, że je widzi".

Czytaj więcej...

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty „Realizacja talonów wydawanych dla osób i rodzin korzystających z pomocy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krasnymstawie”

Czytaj więcej...

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty "Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla kuchni Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krasnymstawie"

Czytaj więcej...

Życzenia

Infant JesusBóg jest pokojem: prośmy Go, aby nam pomógł
budować go każdego dnia w naszym życiu,
w naszych rodzinach, w naszych miastach
i narodach, na całym świecie.
Papież Franciszek

 

 

Życzymy błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia,
aby w naszych sercach, niczym przy wigilijnym stole,
zawsze było wolne miejsce dla potrzebujących.
Niech dzieciątko Jezus
Błogosławi w całym Nowym Roku 2018.


Życzy Dyrektor i Pracownicy
Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej
w Krasnymstawie

INFORMACJA Z OTWARCIA OFERT „Realizacja talonów wydawanych dla osób i rodzin korzystających z pomocy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krasnymstawie”

Czytaj więcej...

INFORMACJA Z OTWARCIA OFERT "Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla kuchni Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krasnymstawie"

Czytaj więcej...

Informacja

Informujemy, że żywność w miesiącu
grudniu wydawana jest w poniedziałki i środy w godzinach 8.00-12.00

Dodatkowo: w czwartek (14.12.2017r.) w godzinach 8.00-10.00
w piątek (15.12.2017 r.) w godzinach 8.00-10.00

1

DZIĘKUJEMY pracownikom firmy „KARTONEX’ oraz uczestnikom Centrum Integracji Społecznej w Krasnymstawie za pomoc przy rozładowaniu towaru.

Zaproszenie - IV Opłatek Miejski

plakat oplatek 2017

Realizacja talonów wydawanych dla osób i rodzin korzystających z pomocy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krasnymstawie

Czytaj więcej...